Blog

Renesans damskich plecaków ze skóry

Świadome, przebojowe kobiety coraz częściej zastępują miejskie torebki plecakami – w końcu noszenie mnóstwa osobistych przedmiotów i drugiego śniadania do pracy to spore obciążenie dla pleców. Każda z nas w pewnym momencie dojrzewa do tego, by wybrać komfort zamiast eleganckiego wyglądu. Ciężka torebka zawieszona na jednym ramieniu to przeciwieństwo wygody. Producenci galanterii skórzanej i innych damskich dodatków dostrzegając zapotrzebowanie, zaczęli prześcigać się w pomysłach na coraz bardziej efektowne czy eleganckie plecaki. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze swojego kobiecego stylu – sprawdź w naszym sklepie, na co warto wymienić niepraktyczną torbę.

Eleganckie damskie plecaki Giudi

Choć skórzanym torebkom nie można odmówić elegancji, damskie plecaki zdecydowanie górują nad nimi pod względem komfortu użytkowania. Równomiernie rozłożony ciężar to przepis na uniknięcie bólu kręgosłupa – największej niedogodności związanej z noszeniem torby wypełnionej różnymi niezbędnymi akcesoriami. W ostatnich miesiącach coraz więcej kobiet zdaje się dostrzegać zalety plecaków, które nie są już wyłącznie domeną uczniów szkoły podstawowej czy sportowców. Szukasz eleganckiej alternatywy dla pojemnej shopperki? Sprawdź na przykład plecak ze skóry Giudi w kolorze ciepłego brązu, z praktycznym zamknięciem na ściągany rzemyk.

Plecaki z naturalnej skóry Gilda Tonelli

Cenisz klasyczny minimalizm oparty na ponadczasowych rozwiązaniach? Na pewno spodobają Ci się dostępne w naszym sklepie plecaki Gilda Tonelli. Polecamy na przykład model wykonany ze skóry cielęcej groszkowej – o fasonie przypominającym bucket bag zamykany ściągającym rzemykiem. Jeżeli szukasz czegoś, co bez trudu pomieści tablet, pojemnik z lunchem, portfel, butelkę z wodą i inne rzeczy, które każdego dnia zabierasz ze sobą do pracy, sprawdź plecak w kształcie przypominającym szkolny tornister, z pikowaną kieszonką. To luksusowe modele w ponadczasowej, eleganckiej czerni, która doskonale sprawdza się dosłownie w każdych okolicznościach.

Damskie plecaki dostępne w sklepie z galanterią skórzaną

Czarny, granatowy lub brązowy plecak ze skóry cielęcej to uniwersalny dodatek, który z powodzeniem może na stałe zastąpić torebkę miejską bądź shopperkę z Twojej garderobie. Jest pojemny, wygodny, bezpieczny dla kręgosłupa, a przy tym wygląda równie elegancko, co zwykła damska torba. Naturalna skóra, z której wykonane są nasze wyroby galanteryjne, doskonale komponuje się zarówno z jeansami, jak i małą czarną. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy w sklepie Leonardo!

Udostępnij ten wpis