Marki

MARKI

RIPANI – marka istniejąca 40 lat na rynku, nawiązująca do sztuki włoskich artystów. Cechują ją wysokiej jakości eleganckie produkty, które podążają za nowoczesnymi i aktualnymi trendami nawiązując do klasycznych wzorów. Luksusowe oraz niepowtarzalne fasony zachwycają i przyciągają nowoczesne kobiety. Torby i paski marki Ripani słyną z najwyższej jakości materiałów i wykonania.


GILDA TONELLI – znana na całym świecie popularna włoska marka istniejąca od 1921 roku. Doskonała jakość, nowoczesny styl to tylko niektóre z charakterystycznych cech produktów Gilda Tonelli. Oferuje ponad 500 rodzajów toreb, walizek, torebek podręcznych, toreb podróżnych, portfeli, butów dla kobiet i mężczyzn. Gilda Tonelli znajdzie swoje zainteresowanie wśród Pań, które cenią sobie luksusowy styl.

GIUDI – włoska marka istniejąca od 1975 roku. Produkty Giudi są wytwarzane z naturalnie opalanej skóry bez dodatków chemicznych. Marka używa do produkcji wyłącznie najlepszej gatunkowo skóry. Niepowtarzalny styl produktów zapewnia uznanie nie tylko na włoskim rynku, ale i międzynarodowym. Niebywała jakość i perfekcja wykonania to luksus w każdym calu.