Informacja

Nasze sklepy

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych, uznanych na świecie włoskich firm: GILDA TONELLI, GIUDI i RIPANI . Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta torebek damskich, aktówek, toreb podróżnych, plecaków, toreb lekarskich czy portfeli pozwoli Państwu zapoznać się z aktualnymi trendami.

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Torby męskie skórzane

Jest 30 produktów.
Jednym z atrybutów kojarzących się z klasą i stylem jest w przypadku panów dzierżona w dłoni elegancka teczka. Torby męskie skórzane Leonardo doskonale sprawdzą się zarówno jako świadczący o dojrzałości element wizerunkowy, jak i w roli funkcjonalnego przyrządu służącego do przenosin dokumentów i laptopa. Podobnie jak w przypadku pań, także panom proponujemy modele wyłącznie najlepszych włoskich marek, jak Gilda Tonelli, Giudi i Ripani.

Jednym z atrybutów kojarzących się z klasą i stylem jest w przypadku panów dzierżona w dłoni elegancka teczka. Torby męskie skórzane Leonardo doskonale sprawdzą się zarówno jako świadczący o dojrzałości element wizerunkowy, jak i w roli funkcjonalnego przyrządu służącego do przenosin dokumentów i laptopa. Podobnie jak w przypadku pań, także panom proponujemy modele wyłącznie najlepszych włoskich marek, jak Gilda Tonelli, Giudi i Ripani. Dystrybuowane przez nas torby męskie skórzane podzieliliśmy na te przeznaczone do codziennego użytkowania, jak i na elementy stricte podróżne.

Niezależnie od tego, które wybierzecie, czeka na Was przyjemny w dotyku materiał, inteligentny rozkład przestrzeni w środku oraz wygodne w obsłudze zamki. Nie zwlekaj i zadbaj jednocześnie o to jak jesteś postrzegany i o wygodę, łącząc, odwołując się do sympatycznego rymu, modę i wygodę!

Czytaj więcej >