Informacja

Nasze sklepy

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych, uznanych na świecie włoskich firm: GILDA TONELLI, GIUDI i RIPANI . Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta torebek damskich, aktówek, toreb podróżnych, plecaków, toreb lekarskich czy portfeli pozwoli Państwu zapoznać się z aktualnymi trendami.

Mężczyzna
Pokazuje 1 - 47 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 47 z 47 elementów

Torby męskie skórzane

Jest 47 produktów.
Są to artykuły zaprojektowane z myślą o Klientach, którzy cenią sobie elegancję, profesjonalizm, ale od nowoczesnych teczek oczekują również maksymalnej funkcjonalności. Są to artykuły zaprojektowane z myślą o Klientach, którzy cenią sobie elegancję, profesjonalizm, ale od nowoczesnych teczek oczekują również maksymalnej funkcjonalności.
Są to artykuły zaprojektowane z myślą o Klientach, którzy cenią sobie elegancję, profesjonalizm, ale od nowoczesnych teczek oczekują również maksymalnej funkcjonalności. Są to artykuły zaprojektowane z myślą o Klientach, którzy cenią sobie elegancję, profesjonalizm, ale od nowoczesnych teczek oczekują również maksymalnej funkcjonalności. Torby męskie skórzane to doskonałe atrybuty, które idealnie wkomponowują się w zawodową codzienność. Pozwolą na bezpieczne i wygodne zarazem przenoszenie laptopa, tabletu czy też firmowych dokumentów. Produkty te dostępne są w wielu ciekawych wersjach. Są to zarówno propozycje niezobowiązujące, bardzo młodzieżowe, jak również i takie, które wyróżniają się stonowaną formą oraz przebijającą się elegancją.

Jesteśmy więc przekonani, że w tak bogatej kolekcji toreb męskich skórzanych każdy Klient odnajdzie produkt spełniający wszystkie jego oczekiwania. Pozostaje nam jedynie zaprosić Państwa do zapoznania się z przygotowanymi propozycjami.
Czytaj więcej >